teknoloji

RPA

Robotic Process Automation

RPA yazılım robotlarının, bir çalışanı taklit ederek önceden tanımlanmış pek çok görevi yapmasını sağlayan yeni bir teknolojidir.

Bu robotlar sizin yerinize e-postalarınızı kontrol edebilir, fatura tutarı doğrulaması yaparak fatura kesebilir, izin verilen uygulamalara girerek görevlerini hatasız bir şekilde tamamlayıp sistemden çıkış yaparak bu ve benzeri süreçlerinizin otomatikleşmesini mümkün kılar.

RPA’nın en önemli özelliklerinden biri de, herhangi bir sistem yenilemesi ya da BT alt yapı değişikliği gerektirmemesidir. Mevcut alt yapınıza ya da sisteminize kolaylıkla entegre edilebilen Robotik Süreç Otomasyonu, işletmenizin verimliliğini artırmanızda önemli bir rol oynarken, maliyetlerinizi daha rahat kontrol edebilmenize olanak sağlar.

Neden Robotik Süreç Otomasyonu?

Robotik otomasyon süreci ile yazılım robotları; çalışanların, bir görevi yerine getirirken yazılım sistemleri üzerinde uyguladığı adımları ve etkileşim hareketlerini bire bir öğrenip taklit ederek uygulama ve programlara girebilir, veri okuyup işleyebilir, analiz edip sonucu raporlayabilirler. Bu sayede, muhasebe, bilgi teknolojileri (BT) görevleri ve insan kaynakları süreçleri gibi zaman ve emek alan görevleri otomatikleştirmeyi sağlar.

Hata riskinin azalması ile, hem iş kalitesi hem de müşteri memnuniyetinde büyük bir artış gerçekleşmesini sağlar. Sunduğu otomatik çözümler ile hiç durmadan 7/24 çalışabilir ve bu sayede işlerin aksamasını da ciddi şeklide engeller.

bize ulaşın

Kurumsal ihtiyaçlarınız için özel çözümler

1.
İş zekası
& Strateji
İhtiyaçlarınız doğrultusunda iş hedefleri belirlenerek geliştirme öncesi tüm iş akışını deneyimliyoruz.
2.
Kullanıcı Dostu
Arayüz Geliştirme
Geçmiş deneyimlerimizden yola çıkarak, müşterinin kolaylıkla kullanabileceği ekranlar tasarlıyoruz.
3.
Uygulama
Geliştirme
Karmaşık algoritmaları ve kullanıcıya yok olabilecek işlemleri RPA yöntemiyle otomatize ediyor, böylelikle kullanıcının yükünü en aza indirmeyi hedefliyoruz